Apdailininkas su anglų k. Švedijoje (SKUBIAI)

NOTE: this job ad has expired!

Darbai svetur

Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.comdarbaisvetur


 

Job description:

SUPER pasiūlymas Švedijoje! Ieškome dviejų žmonių, gerai kalbančių angliškai (reikalinga techninė anglų kalba) APDAILOS darbams Stokholme (Švedijoje).

Atlyginimas: 2000-3000€/mėn. (priklauso nuo patirties) + NEMOKAMAS būstas ir NEMOKAMA kelionė.

Pats svarbiausias kriterijus - anglų k. žinios, patirtis apdailos darbuose gali būti ir minimali.

Darbas yra ilgalaikis. Įdarbinimas būtų Lietuvos statybų kompanijoje (komandiruotės pagrindu). Darbas 5d. per sav. Objektai - gyvenamieji namai.

Išvykimas pageidautinas SKUBUS.
 

Requirements:

- Labai geros anglų k.žinios (tektų bendrauti su užsakovais, taigi visus statybinius terminus reikėtų mokėti);
- Patirtis apdailos darbuose.
 

Company offers:

Mes jums siūlome:
Laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas, nemokamą nuvežimą į Švediją (keliautumėte kartu su vadovu), būstą, ilagalaikį darbą.
Alga: 2000-3000€/mėn.


Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 624 66641 (Gintarė)

 

Additional information

Location: Vilnius / Lithuania
Valid till: 12/6/2016

Similar job ads

Company: Darbai svetur, Netherlands, Nyderlandai
Created: 6/14/2020
Valid till: 8/19/2020
Olandijoje (Ede) ieškome statybų ir žemės ūkio technikos bei įvairių pramoninių mechanizmų dažytojo-smėliuotojo...
Company: Darbai svetur, Netherlands, Nyderlandai
Created: 6/14/2020
Valid till: 9/2/2020
Olandijoje (Putten, Ede, Barneveld) ieškome automobilių kėbulo mechaniko...
Company: Darbai svetur, Netherlands, Nyderlandai
Created: 6/14/2020
Valid till: 9/2/2020
Ieškomi CE kategoriją turintys vairuotojai Olandijoje! Darbas su ŠALDYTUVAIS. Darbas ilgalaikis, galima dirbti nepertraukiamai arba komandiruotės principu...

Job offer by the company

Reditus LT Reditus LT

„Reditus LT“ pagrindinė veikla – žmogiškųjų išteklių valdymas. Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, ...

show more