Projektų inžinierius (ė) (AB "Axis Industries")

Axis Industries, AB

„Axis Industries“ – pirmaujanti įmonių grupė Lietuvoje, kurianti efektyvius inžinerinius sprendimus pramonei ir energetikai.

Darbo aprašymas:

  • Dalyvavimas elektrotechnikos bei procesų valdymo ir automatizacijos projektų įgyvendinime, kuruojant techninę projekto dalį ir procedūras;
  • Dalyvavimas komercnių pasiūlymų (jų dalies) ruošime;
  • Projektinių sprendimų kontrolė projektavimo ir įgyvendinimo metu;
  • Einamųjų techninių klausimų sprendimas irarba sprendimų organizavimas;
  • Projekto dalių įgyvendinimo koordinavimas;
  • Dalyvavimas projektų vadovų rengimo programoje.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis išsilavinimas elektrotechnikos, automatikos srityse
  • Patirtis ir žinios bent vienoje iš sričių: projektavime, programavime, derinime, kitose procesų valdymo ir automatizacijos bei elektrotechnikos (iki 1 kV) veiklose;
  • Atsakingumas, konstruktyvumas, racionalumas, savarankiškumas, iniciatyvumas;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas;

Privalumai:
  • Patirtis dalyvaujant energetinių projektų įgyvendinime;
  • Kvalifikaciniai atestatai patvirtinantys įgūdžius ir specializaciją;
  • Rusų kalbos žinios.

  • Savarankiškas ir įdomus darbas didelėje ir perspektyvioje kompanijoje;
  • Motyvuojantis atlyginimas, atitinkantis Jūsų patirtį ir kvalifikaciją;
  • Profesinio tobulėjimo galimybės.

Informacija telefonu: 8 65596505.
Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 2013-01-21