Asistentas (ė)

Headex

Headex

Tarptautinė personalo atrankų kompanija "Headex", siūlanti ilgalaikį ir trumpalaikį darbą didžiausiose Lietuvos įmonėse.

Darbo aprašymas:

  • Personalo dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas;
  • Informacijos suvedimas į duomenų bazes;
  • Įvairių ataskaitų ruošimas;
  • Pagalba kitiems projektų skyriaus darbuotojams.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas;
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • Noras dirbti personalo srityje.

Įmonės pasiūlymai:

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Jauną bei draugišką kolektyvą;
  • Puikias darbo sąlygas;
  • Perspektyvą tobulėti ir gilinti savo žinias.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 1/21/2013