Reklamos pardavimų vadybininkas

Darbo skelbimo numeris: SK005605
Parodymai: 709

SPECIAL

SPECIAL

SPECIAL - nauja lietuvių startuolio kuriama socialinių pramogų ir rinkodaros žaidimų platforma. Žmonėms - tai vieta smagiai leisti laiką: dalyvauti žaidimuose, konkursuose, iššūkiuose bei dalintis nuotraukomis. Verslams - tai klientų ir vartotojų įtraukimo platforma, pasitelkiant rinkodaros žaidimus telefone.

SPECIAL rasite čia: www.special-app.com

Darbo aprašymas:

Socialinių rinkodaros žaidimų, projektų, bei reklamos kampanijų pardavimas Lietuvos bei užsienio rinkose: klientų/užsakovų paieška; kampanijų ir pasiūlymų rengimas; pardavimų vykdymas; dalyvavimas naujų rinkodaros produktų ir projektų kūrime bei organizavime.

Reikalavimai kandidatui:

  • Sėkminga patirtis pardavimų srityje;
  • Geri derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Stipri orientacija į rezultatą;
  • Iniciatyvumas;
  • Savarankiškumas;
  • Anglų kalba.

  • Įdomų ir dinamišką darbą reklamos ir socialinių technologijų versle;
  • Maksimalią savirealizaciją;
  • Karjerą didelio augimo ir plėtros galimybių startuolyje;
  • Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
  • Lankstų darbo grafiką ofise arba nuotoliniu būdu;
  • Motyvuojantį atlyginimą.

Atlyginimas

1200-3000 € mėn ir daugiau.
Atlyginimas nėra ribojamas ir tiesiogiai priklauso nuo rezultatų.

Jei sudomino - junkis prie SPECIAL komandos! Atsiųsk mums savo CV: karjera@special-app.com

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 8/31/2020