Komunikacijos praktika

Darbo skelbimo numeris: SK005324
Parodymai: 466

SPECIAL

SPECIAL

SPECIAL App - tai nauja lietuvių startup'o kuriama socialinė - pramoginė programėlė skirta smagiai leisti laiką mobiliuose telefonuose: dalyvauti žaidimuose, konkursuose, iššūkiuose.

Ieškome naujų komandos narių, siekiančių įdomaus ir dinamiško darbo socialinės medijos, pramogų, žaidimų bei technologijų versle.

SPECIAL rasite čia: www.special-app.com

Darbo aprašymas:

Ieškome iniciatyvaus ir kūrybingo komunikacijos vadybininko praktikai startuolyje, padėsiančio kurti ir įgyvendinti „SPECIAL“ programėlės komunikacijos kampanijas.

Reikalavimai kandidatui:

Jeigu tu:
  • Domiesi komunikacija, socialiniais tinklais bei naujausiomis technologijomis;
  • Esi kupinas originalių idėjų ir ryžto jas įgyvendinti;
  • Gebi savo idėjas parduoti, bei paskleisti masėms;
  • Norėtum prisidėti prie nestandartinių rinkodaros projektų kūrimo ir komunikavimo;
  • Sieki asmeninių iššūkių...

Prisijunk prie mūsų komandos!

Įmonės pasiūlymai:

Siūlome:
  • Įdomią ir dinamišką praktiką socialinių technologijų startuolyje;
  • Maksimalias savirealizacijos galimybes;
  • Draugišką, šiuolaikišką ir jaunatvišką kolektyvą;
  • Lankstų grafiką.

Jei tave sudomino - atsiųsk mums savo CV: karjera@special-app.com

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 3/31/2020