pardavimo vadybininkė (as)

Darbo skelbimo numeris: SK004303
Parodymai: 13532

UAB Baksarnetas

UAB Baksarnetas

Reikalinga pardavimo vadybininkė didmeninei prekybai drabužiais.
CV su nuotrauka siųsti e-mailu buxarnet eta gmail.com, perskambinsime patys.
Reikalavimai:
Rusų kalbos žinojimas
Atlyginimas 800-3000 eurų

 

Darbo aprašymas:

Reikalinga pardavimo vadybininkė (as) didmeninei prekybai drabužiais.
CV su nuotrauka siųsti e-mailu buxarnet eta gmail.com, perskambinsime patys.
 

Reikalavimai kandidatui:

Reikalinga pardavimo vadybininkė didmeninei prekybai drabužiais.
CV su nuotrauka siųsti e-mailu buxarnet eta gmail.com, perskambinsime patys.
Reikalavimai:
Rusų kalbos žinojimas
 

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 12/31/2019
Siųsti CV

Panašūs darbo skelbimai

Įmonė: Darbai svetur, Švedija, Švedija
Sukurta: 11/11/2019
Galioja iki: 12/31/2019
Siūlome ilgalaikį darbą patyrusiems ir motyvuotiems farmacininkams visoje Švedijoje...
Įmonė: Darbai svetur, Ispanija, Ispanija
Sukurta: 11/11/2019
Galioja iki: 12/1/2019
Ieškome SPORTO KLUBO administratoriaus (ės) GIBRALTARE...

Pasiūlymai pagal įmonę

Reditus LT Reditus LT

„Reditus LT“ pagrindinė veikla – žmogiškųjų išteklių valdymas. Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, ...

rodyti daugiau