Indų plovėja (slenkantis darbo grafikas, Vilnius)

AB "Valmeda"

www.holidayinnvilnius.lt

Darbo aprašymas:

Restorano ir virtuvės indų plovimas indaplove.
Virtuvės bei konditerinio cecho patalpų grindų plovimas.

Pamaininis darbo grafikas: keturias dienas dirbti, dvi laisvos.
  • Rytinės pamainos nuo 7val. iki 16val.
  • Vakarinės pamainos nuo 17val iki 24val.

Darbo vieta: viešbutis Holiday Inn (Šeiyniškių g. 1, Vilnius, netoli Žaliojo tilto).

Reikalavimai kandidatui:

  • Galite dirbti pilnu etatu.
  • Jums tinka pamaininis darbo grafikas.
  • Ieškote ilgalaikio darbo.
  • Atsakingai žiūrite į savo darbą.
  • Neturite žalingų įpročių.

Maitiname, kompensuojame 50 proc. taxi kelionės išlaidas, visuomet laiku mokame atlyginimą.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 10/31/2017