KONFERENCIJŲ CENTRO ASISTENTAS/Ė-PADAVĖJAS/A

AB "Valmeda"

HOLIDAY INN VILNIUS – verslo klasės viešbutis įsikūręs miesto centre, netoli senamiesčio. Viešbutis siūlo šešias skirtingo dydžio sales su natūraliu apšvietimu. Vienu metu jose gali dirbti iki 380 dalyvių. Konferencijų centro interjere vyrauja šviesūs tonai, sukurta stilinga, tačiau rami ir dėmesio neblaškanti bei itin estetiška aplinka. Dominuojanti spalva – balta, suteikianti aplinkai natūralų jaukumą.

Darbo aprašymas:

DARBO POBŪDIS
  • Techninis konferencijų centro salių paruošimas renginiams ir tvarkymas po jų.
  • Kavos pertraukėlių ruošimas ir priežiūra.
  • Pagalba restorane ir išvažiuojamųjų renginių metu.

Reikalavimai kandidatui:

  • Tikimės, galite dirbti lanksčiu darbo grafiku, susikalbate anglų kalba.
  • Mes vertiname atsakingą požiūrį į darbą, organizuotumą bei mandagumą.

Įmonės pasiūlymai:

SIŪLOME:
  • Dinamišką ir įdomų darbą jaukioje aplinkoje.
  • Uniforma pasirūpinsime mes, pamaitinsime – mes.
  • Turėsite nemokamą parkavimo vietą automobiliui bei nuolaidas mūsų viešbučio paslaugoms.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 5/31/2017