Vairuotojas (CE kat.) Anglijoje

Darbai svetur

„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Siūlome ilgalaikį ir sezoninį darbą. Labiausiai orientuojamės į viešbučių , restoranų personalo atranką. Turime specialias programas STUDENTAMS BEI MOKSLEIVIAMS, dirbame su prabangiais 4* ir 5* viešbučiais.
Taip pat teikiame mokesčių susigrąžinimo paslaugas dirbusiems užsienyje.

Darbo aprašymas:

Ieškome CE kategorijos vairuotojų darbui Wrexam vietovėje, Didžiojoje Britanijoje. Kroviniai išvežiojami po visą Angliją.

Alga (priklauso nuo pamainos):
Dieninėje - 10 GBP per valandą. Naktinėje pamainoje- 11 GBP per valandą.
Dirbama nuo pirmadienio iki penktadienio. Apie 60 valandų per savaitę.

Siūlomas ilgalaikio darbo kontraktas. Dirbama ištisus metus.

Reikalingi dokumentai:
CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas,
95 kodas (CPC),
tachografo kortelė.

Netoleruojami ankstesni nusižengimai dėl vairavimo išgėrus ar apsvaigus nuo psichotropinių medžiagų. Prieš įdarbinant yra laikomas vairavimo testas.

Darbdavys užtikrina/suteikia visas socialines garantijas.

Būstas suteikiamas, jo kaina 65 GBP arba 90 GBP (priklauso nuo pasirinkimo). Už būsto rezervaciją sumokama išankstiniu pavedimu.

Reikalavimai kandidatui:

  • Anglų kalba;
  • Nemažiau kaip 2 metų patirtis,
  • ADR sertifikatas privalumas;

Įmonės pasiūlymai:

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 12/28/2016