PHP PROGRAMUOTOJAS (A)

Love Media UAB

UAB „Love media“ valdo LoveIt.lt portalą. Tai galinga platforma skirta atrasti, dalintis, kolekcionuoti, tvarkyti ir dalintis nuotraukomis ir idėjomis, kurias Jūs mylite..

Darbo aprašymas:

UAB "Love Media" ieško PHP programuotojo (-os), kuris (-i) padėtų vystyti įmonės valdomas svetaines. Projektų valdymas paremtas Scrum. Galite pasirinkti ar tik programuoti, ar programuoti ir dalyvauti produkto vystyme pateikiant savo idėjas ir pasiūlymus. Pageidaujant galima dirbti iš namų ir derinti su mokslais ar kita veikla (svarbiausia - rezultatas).

Reikalavimai kandidatui:

  • Turėti bent metus aktyvaus PHP programavimo patirties, naudojant MySQL duomenų bazę;
  • Suprasti kas yra MVC;
  • Mokėti programuoti objektiškai;
  • Būti bent jau susipažinus su Yii framework;
  • Reikalinga ne mažesnė nei 1 m. patirtis srityje Kompiuteriai/IT/internetas.

Privalumai:

  • Turėti patirties su Ajax, jQuery, json.

Įmonės pasiūlymai:

  • Darbas draugiškame ir profesionaliame kolektyve;

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis, savo CV prašome siųsti elektroniniu paštu cv@loveit.lt.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 2012-07-16