PHP programuotojas (Junior)

Darbai svetur

„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Siūlome ilgalaikį ir sezoninį darbą. Labiausiai orientuojamės į viešbučių , restoranų personalo atranką. Turime specialias programas STUDENTAMS BEI MOKSLEIVIAMS, dirbame su prabangiais 4* ir 5* viešbučiais.
Taip pat teikiame mokesčių susigrąžinimo paslaugas dirbusiems užsienyje.

Darbo aprašymas:

Darbo pobūdis:

- Naujų elektroninės komercijos sistemų funkcijų programavimas;
- Integracijos su kitomis sistemomis;
- Esamų sistemų priežiūra ir tobulinimas;

Mes jums siūlome:

- įdomų ir atsakingą darbą garsioje kompanijoje, draugiškame ir kompetentingame kolektyve;
- galimybę derinti studijas ir darbą, lankstų darbo grafiką;
- darbo patirtį su didelio apkrovimo ir nuolatinės integracijos sistemomis;
- profesinius iššūkius ir tobulėjimo galimybes;
- konkurencingą darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas:

800–1200 Eur atskaičiavus mokesčius (2762–4143 Lt)
Priklauso nuo rezultatų

Reikalavimai kandidatui:

- Universitetinis arba koleginis išsilavinimas;
- PHP programavimo žinios (OOP);
- MySQL duomenų bazės žinios;
- atsakomybė ir rimtas požiūris į atliekamus darbus;
- didelis noras realizuoti save, mokytis ir tobulėti dirbant prie sudėtingų el. komercijos sistemų;
- patirtis dirbant su Symfony, CodeIgniter būtų didelis privalumas;
- Anglų k. žinios;

Įmonės pasiūlymai:

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 624 66641

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 8/1/2016