Vilniaus padalinio vadovas

UAB Under The Sun

Mūsų įmone prekiaujanti profesionalais kavos aparatais, aktyviai plečia savo kolektyvą ir ieško pardavimus ir organizavimą mėgstančių žmonių: pradedant ateitį planuojančiais žingeidžiais studentais, baigiant šių sričių specialistais.

Darbo aprašymas:

  • aktyvių pardavimų vadybininkų, pardavimų vadovų atranka, mokymas ir kuravimas;
  • produkto įvedimas į rinką
  • aktyvių pardavimų vystymas;
  • vadovavimas komandai;
  • padalinio veiklos strategijos kūrimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Rezultatų valdymo įgūdžiai.
  • Efektyvūs organizavimo ir planavimo įgūdžiai.
  • Komandos kūrimo ir valdymo įgūdžiai bei patirtis.
  • Komunikabilumas.
  • Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai.
  • Lyderystė
  • Gebėjimas puikiai dirbti komandoje, atvirumas naujovėms, tolerancija, orientacija į bendradarbiavimą.
  • Automobilis

Įmonės pasiūlymai:

  • Augantį atlyginimą ir motyvuojančius priedus.
  • Tobulėti ir plėsti savo profesines žinias.
  • Savarankiškai organizuoti darbą ir priimti sprendimus,
  • Užimti atsakingas pareigas
  • Renginius ir mokymus

Tavo idėjos bus vertinamos, o asmeninė iniciatyva skatinama.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 5/30/2016