Vaisių ir salotų fabriko darbuotojai Anglijoje

Svarbu: šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi

Darbai svetur

Darbai svetur

„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Siūlome ilgalaikį ir sezoninį darbą. Labiausiai orientuojamės į viešbučių , restoranų personalo atranką. Turime specialias programas STUDENTAMS BEI MOKSLEIVIAMS, dirbame su prabangiais 4* ir 5* viešbučiais.
Taip pat teikiame mokesčių susigrąžinimo paslaugas dirbusiems užsienyje.

 

Darbo aprašymas:

Ieškomi darbuotojai vaisių ir salotų fabrike Chichester mieste, Anglijoje.

Darbo pobūdis: Darbas prie gamybos linijos, salotų ir vaisų plovimas, pakavimas, fasavimas, dėjimas į dėžes. Temperatūra darbo vietoje svyruoja nuo 2 iki 8 laipsnių Celsijaus.

Atlyginimas: £7.20 - £9.30/val. Kontraktas pasirašomas tiesiogiai su fabriku, metinis atlyginimas gali siekti £15.000 - £18.000. Atlyginimas priklauso nuo anglų kalbos žinių (laikomas anglų kalbos testas).

Būstas yra suteikiamas, kaina priklauso nuo kambario tipo £55-70/sav. Gyvenate dviese viename kambaryje arba vienas vienviečiame. Atvykus reikia turėti 300 svarų, kad susimokėti už nuomą į priekį (2 savaitės nuoma + depozitas + admin. mokesčiai). Būstas yra Portsmouth mieste, į darbą ir iš darbo parūpinamas transportas (apie £6 per dieną).
 

Reikalavimai kandidatui:

- Šnekamoji anglų kalba.
 

Įmonės pasiūlymai:

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
 

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 10/3/2016