Pardavimų vadybininkas

UAB Under The Sun

Darbo aprašymas:

IEŠKOME ATSAKINGO, NUOSEKLAUS IR ORIENTUOTO Į REZULTATĄ AKTYVIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKO

Mūsų įmone prekiaujanti profesionalais kavos aparatais aktyviai plečia savo kolektyvai ir ieško aktyvių pardavimų vadybininko
Jums siūlomo darbo veikla:
- susitikimų planavimas su būsimais klientais;
- pasiruošimas susitikimams;
- produktų pristatymas potencialiems klientams;
- produktų pardavimas, sutarčių pildymas;

Reikalavimai kandidatui:

Mes tikimės, kas Jūs:
- Esate atsakingas
- Turite daug atkaklumo pasiekti tai, ko užsibrėžiate;
- Mokate koncentruotis į rezultatą;
- Esate draugiškas ir mokate rūpintis klientu;
- Esate sąžiningas ir dirbate skaidriai;
- Esate nusiteikę skirti laiko tobulėjimui.

Įmonės pasiūlymai:

- lankstų darbo grafiką;
- įvairias skatinimo priemones;
- reikalingą pagalbą rezultatams pasiekti;
- visą reikalingą informaciją apie produktus;
- motyvuojantį atlyginimą.

Jei esi orientuotas į aukštų rezultatų pasiekimą, kurie atsispindėtų tavo finansuose – mūsų įmonė tavęs laukia. Neturinčius prekybos patirties – apmokome, o tą išmanantiems – sudarome sąlygas kilti karjeros laipteliais.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 4/1/2016