Autokrautuvo vairuotojas UK

Darbai svetur

„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Siūlome ilgalaikį ir sezoninį darbą. Labiausiai orientuojamės į viešbučių , restoranų personalo atranką. Turime specialias programas STUDENTAMS BEI MOKSLEIVIAMS, dirbame su prabangiais 4* ir 5* viešbučiais.
Taip pat teikiame mokesčių susigrąžinimo paslaugas dirbusiems užsienyje.

Darbo aprašymas:

Ieškome vairuotojų darbui su autokrautuvais (angl. FLT drivers) Wrexham ir kt. vietovėjse.
Kandidatai privalo turėti autokrautuvo licenciją, tinka ir ES (nebūtina angliška).
Visiems naujokams suteikiami vienos savaitės mokymai, kurių metu bus įgytas autokrautuvo vairavimui reikalingas sertifikatas. Mokymų kaina yra £450, tačiau juos apmoka darbdavys. Pirmosios savaitės – mokymų - metu alga nemokama.
Darbas pamainomis. Galimi viršvalandžiai.
• 6- 14/14- 22 val rotuojanti pamaina;
• 22 – 6 val. naktinė pamaina.

Mokama £7.28 per valandą. Už viršvalandžius mokama £8.28 per valandą (viršvalandžiai skaičiuojami išdirbus 37,5 val.).

Reikalavimai kandidatui:

  • Anglų kalba
  • Ankstesnė FLT darbo patirtis privalumas

Įmonės pasiūlymai:

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 1/31/2016