Jokių reikalavimų! Žėmės ūkio darbai Plymouth.

Darbai svetur

„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Siūlome ilgalaikį ir sezoninį darbą. Labiausiai orientuojamės į viešbučių , restoranų personalo atranką. Turime specialias programas STUDENTAMS BEI MOKSLEIVIAMS, dirbame su prabangiais 4* ir 5* viešbučiais.
Taip pat teikiame mokesčių susigrąžinimo paslaugas dirbusiems užsienyje.

Darbo aprašymas:

  • Žemės ūkio darbai su įvairia sezonine produkcija Plymouth vietovėje, Anglijoje.
  • Gyvenamoji vieta suteikiama darbdavio, gyvenama pilnai karavane, žemės ūkio teritorijoje, tad nėra transporto išlaidų. Nuomos kaina - 35 GBP/ sav.
  • Darbas nėra fiziškai sunkus, tad tiks tiek vyrams, tiek moterims.

Alga: 6,7 GBP/val. Dirbama po 40 val./sav., galimi viršvalandžiai.

Reikalavimai kandidatui:

Nėra keliami jokie patirties ar kalbos mokėjimo reikalavimai

Įmonės pasiūlymai:

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 11/4/2015