Valytoja (-as) Vilniuje

UAB "Socialinė integracija"

UAB „Socialinė integracija“ – tai socialiai atsakinga įmonė, turinti neįgaliųjų socialinės įmonės statusą. Įmonė nuolat kuria tinkamas darbo vietas Lietuvos žmonėms, dėl dalinai prarasto darbingumo negalintiems lygiavertiškai konkuruoti šalies darbo rinkoje ar grįžti į ją, taip siekdama veiksmingos bei užimtumu pagrįstos žmonių su negalia (re)integracijos į visuomeninį gyvenimą.

Darbo aprašymas:

Vidaus ir išorės patalpų valymas Vilniuje. Darbo vietos ir laiko parinkimas pagal jūsų poreikį.

kreiptis telefonu : +3706250665, arba Gabijos g. 30, Vilnius.

Reikalavimai kandidatui:

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 10/30/2015

Panašūs darbo skelbimai

Įmonė: Darbai svetur, Švedija, Švedija
Sukurta: 1/23/2020
Galioja iki: 3/1/2020
Siūlome ilgalaikį darbą patyrusiems ir motyvuotiems farmacininkams visoje Švedijoje...
Įmonė: Darbai svetur, Jungtinė Karalystė, Jungtinė Karalystė
Sukurta: 2/7/2020
Galioja iki: 2/23/2020
‼️DĖMESIO‼️ JAU TRADICIJA TAPĘS SUSITIKIMAS SU UK DARBDAVIAIS LIETUVOJE...

Pasiūlymai pagal įmonę

Darbai svetur Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 10 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje...