Personalo atrankos specialistas/asistentas

Svarbu: šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi

Darbai svetur

Darbai svetur

„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Siūlome ilgalaikį ir sezoninį darbą. Labiausiai orientuojamės į viešbučių , restoranų personalo atranką. Turime specialias programas STUDENTAMS BEI MOKSLEIVIAMS, dirbame su prabangiais 4* ir 5* viešbučiais.
Taip pat teikiame mokesčių susigrąžinimo paslaugas dirbusiems užsienyje.

 

Darbo aprašymas:

„Darbai svetur“- personalo atrankos kompanija,kuri jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje,Ispanijoje ,JAE, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Suteikiame konsultacijas, parenkame tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpiname kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis.
Vykdome atrankas ir Lietuvos kompanijoms !
Patikimumas, kokybė ir inovatyvumas pagrindinės vertybės, kuriomis vadovaujamės savo kasdieninėje veikloje..

Panaudodami savo daugiametę sukauptą patirtį, profesionalumą ir žinias mes padedame savo klientams- darbuotojams ir darbdaviams atrasti vienas kitą Visuomet atsižvelgiame į kiekvieno mūsų kliento norus bei pageidavimus, pritaikome paslaugų komplektą, atitinkantį klientų poreikį. Mūsų komandos tikslas – pakeisti Lietuvoje nusistovėjusį klaidingą požiūrį į įdarbinimo agentūras, kuri traktuojama kaip nereikalinga ir nereikšminga tarpininko paslauga. Savo darbais bei pasiekimais pardavimų srityje mums puikiai sekasi įrodyti, kad mūsų paslauga yra reikalinga bei atnešanti naudos ne tik mums, bet ir pačiam klientui. Mūsų efektyvus darbų pasiskirstymas komandoje, tarpusavio bendradarbiavimas sukuria maksimalią pridėtinę vertę.
Jau nuo pirmos darbo dienos turėsite atsakomybę, priimsite iššūkius, kurie praturtins jūsų patirtį bei leis pasinerti į darbo rinką tiek Lietuvos, tiek pasauliniu mastu, pažinti rinkos struktūrą iš arčiau.

Asistento darbo pobūdis:

• Pagalba vadovui. Visokeriopa pagalba atliekant įvairias su įdarbinimu susijusias užduotis;
• Informacijos apie darbo pasiūlymus paruošimas, jos suvedimas ir stebėjimas;
• Darbas su duomenų baze;
• Bendravimas su klientais;
• Naujų klientų paieška bei lojalių klientų rato plėtimas.
 

Reikalavimai kandidatui:

Ko gi mes ieškome?

• Žmonių, kurie pralenkia kitus. Mes ieškome gabių žmonių, kurie mėgsta pirmauti, išsiveržti į priekį savo bendruomenės rate, turi vadybinių savybių ir sugebėjimų. Privalumas psichologijos žinios.
• Sąžiningų, dorų žmonių. Mes ieškome tokių komandos narių, kurie turi atsakomybės jausmą, tarpusavio santykius grindžia teisingais ir dorais poelgiais.
• Žmonių, kurie gerbia kitus. Ieškome žmonių, kurie suvokia įvairių lygių perspektyvų, patirčių, kvalifikacijų vertę. Suvokiant jų vertę, mes praturtiname mūsų perspektyvas ir nuolat tobuliname savo paslaugas klientams.
• Žmonių, kurie moka dirbti komandoje. Mes ieškome žmonių, kurie moka klausyti, dalintis, geba mokytis ir tobulėti kartu suteikiant mūsų klientams vis daugiau pridėtinės vertės.
• Entuziastingų, ambicingų, drąsių vadovauti žmonių. Mes ieškome „ugningų“ žmonių, kurie turi tikslų ir svajonių.
• Angliškai ir rusiškai kalbančių

PRIVALUMAI:

• Skirtingas išsimokslinimo lygis. Mes priimame žmones, kurie mokėsi įvairių lygių disciplinų, tokių kaip verslo administravimas, vadyba, informacinės technologijos, teisė.
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel, Powerpoint, Photoshop);
• Laiko planavimas;
• Tikslingas darbas;
• Mokėjimas dirbti savarankiškai;
• Bendravimo įgūdžiai;
• Kūrybiškumas, žinios ir novatoriškumas;
• Komercinė orientacija
• Nešiojamas kompiuteris
 

Įmonės pasiūlymai:

Mūsų sėkmė yra jūsų sėkmės rezultatas. Todėl nuo pirmos dienos, mes apmokome, kaip atlikti techninį kompiuterinį darbą, nurodome plačias galimybes panaudoti kitas įvairias priemones, siekdami išlavinti Jūsų asmeninius įgūdžius. Mūsų paslaugos ir darbų pasiūlymai, reikalavimai kandidatams nuolat kinta, kad atitiktų mūsų klientų poreikius ir lūkesčius. Jums tai reiškia neribotas galimybes įgyti įvairialypės patirties ir įveikti kasdienius iššūkius, išnaudoti progas asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. Vertiname kolegas, kurie puoselėja mūsų vertybes, padeda įgyvendinti firmos tikslus.Mums svarbiausia rezultatas,o ne “atsėdėtos “valandos biure,dėl to siūlome lankstų darbo grafiką,nuotolinio darbo galimybę.
Mūsų komandos dėmesio centre visada žmonės - Jūs. Kartu mes galime pasiekti dar daugiau!
 

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 9/6/2015

Panašūs darbo skelbimai

Įmonė: Darbai svetur, Jungtinė Karalystė, Jungtinė Karalystė
Sukurta: 7/27/2020
Galioja iki: 9/3/2020
4 metus iš eilės sėkmingai bendradarbiaujame su partneriais iš poilsio ir pramogų parkų, įsikūrusių Šiaurės Devone, Anglijoje...

Pasiūlymai pagal įmonę

Darbai svetur Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 10 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje...

rodyti daugiau