Personalo atrankos praktika

Darbai svetur

„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Siūlome ilgalaikį ir sezoninį darbą. Labiausiai orientuojamės į viešbučių , restoranų personalo atranką. Turime specialias programas STUDENTAMS BEI MOKSLEIVIAMS, dirbame su prabangiais 4* ir 5* viešbučiais.
Taip pat teikiame mokesčių susigrąžinimo paslaugas dirbusiems užsienyje.

Darbo aprašymas:

Darbai svetur ieško PRAKTIKANTO
„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Ispanijoje, Australijoje, JAE, Katare, Kuveite, Maltoje. Šiose šalyse klestintis turizmas nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos ilgalaikiam arba sezoniniam darbui.
Mūsų tikslas – teikti profesionalias ir kokybiškas paslaugas, kad būtų patenkintas tiek darbuotojas, tiek darbdavys.

Reikalavimai kandidatui:

Jei esi

  • Žingeidus/i?
  • Atsakingas/a?
  • Esi komunikabilus/i?
  • Nori tobulėti?

Tada mes ieškome būtent TAVĘS!

Įmonės pasiūlymai:

Praktikos metu ugdomi šie įgūdžiai:

  • Gebėjimas stebėti, analizuoti ir vertinti darbo rinkos tendencijas;
  • Gebėjimas atnaujinti ir pildyti duomenų bazes nauja informacija;
  • Gebėjimas savarankiškai vykdyti personalo atrankas;
  • Gebėjimas analizuoti ir stebėti didelius kiekius duomenų, juos sisteminant, grupuojant;
  • Gebėjimas organizuoti keliones;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, prisidedant prie kasdienių kolegų darbų, susijusius su personalo atranka.

Jei susidomėjai ir nori atlikti praktiką mūsų komandoje - nedelsk ir susisiek su mumis jau dabar!

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 7/15/2015