DALINIŲ KROVINIŲ GABENIMO VADYBININKAS

UAB Tirola

UAB Tirola

UAB Tirola - tarptautinių krovinių gabenimo įmonė, teikianti krovinių ekspedijavimo paslaugas. Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra krovinių gabenimas sausumos transportu Europos Sąjungoje ir NVS šalyse.

Darbo aprašymas:

  • Bendravimas su vežėjais ir klientais;
  • Dalinių krovinių gabenimo organizavimas;
  • Pervežimo sutarčių sudarymas;
  • Pervežimo proceso ir atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai kandidatui:

Mes tikimės jog Tu:

  • Turi 1-2 metų patirtį organizuojant dalinių krovinių gabenimą;
  • Puikiai moki rusų kalbą ir/arba gerai anglų/lenkų/vokiečių kalbą;
  • Turi aukštąjį išsilavinimą;
  • Gali dirbti visą darbo dieną;
  • Gebi savarankiškai priimti sprendimus;
  • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Esi komunikabili asmenybė;
  • Esi atsakingas, sąžiningas ir pareigingas;
  • Pasižymi iniciatyvumu ir siekiu tobulėti.

Įmonės pasiūlymai:

Mes Tau siūlome:

  • Puikias darbo sąlygas itin draugiškame kolektyve;
  • Intensyvų, ir įdomu darbą;
  • Stabilų atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 2015-08-01