Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) norvegų kalba

Runway Kaunas, UAB

Runway - modernus tarptautinis klientų aptarnavimo centras, vykdantis savo veiklą Kaune, Vilniuje (Lietuvoje), Rygoje (Latvijoje), Taline ir Tartu (Estijoje). Mūsų veikla – įvairių komunikacinių paslaugų teikimas vidutinėms ir didelėms daugelio šalių korporacijoms.

Darbo aprašymas:

Šiuo metu mes renkame:

Grupę žmonių, turinčių norvegų kalbos B1 lygį

Kursų aprašymas:
• Intensyvūs norvegų kalbos kursai truks 2 mėnesius
• Numatoma pradžia 2012 09
• Suteikiama visa reikalinga medžiaga kursams

Po kursų siūlome klientų aptarnavimo vadybininko(-ės) darbą norvegų kalba

Darbo po kursų aprašymas:
• Įeinančių skambučių priėmimas norvegų ir anglų kalba
• Informacijos teikimas klientams
• Bilietų užsakymas, tvarkymas su specialia programa

Reikalavimai kandidatui:

• Norvegų kalbos B1 lygis
• Gera anglų kalba
• Kompiuterinis raštingumas
• Noras tobulėti, greitas žinių įsisąvinimas
• Puikūs bendravimo įgūdžiai
• Greita orientacija

Įmonės pasiūlymai:

Mes siūlome:
• Įmonės organizuojamus ir apmokamus intensyvius 2 mėn. norvegų kalbos kursus
• Įdomų ir dinamišką darbą įmonėje po kursų
• Lankstų darbo grafiką
• Galimybę užsidirbti priedą prie atlyginimo, priklausantį nuo darbo rezultatų
• Draugišką darbo aplinką

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 2012-10-01