Animatoriai (Egiptas)

Darbai svetur

„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Siūlome ilgalaikį ir sezoninį darbą. Labiausiai orientuojamės į viešbučių , restoranų personalo atranką. Turime specialias programas STUDENTAMS BEI MOKSLEIVIAMS, dirbame su prabangiais 4* ir 5* viešbučiais.
Taip pat teikiame mokesčių susigrąžinimo paslaugas dirbusiems užsienyje.

Darbo aprašymas:

  • Išskirtinėje pasaulio vietoje - Egipte turistų netrūksta ištisus metus, todėl ieškomi ANIMATORIAI.
  • Dirbama 6 darbo dienas per savaitę.
  • Siūlomas darbo kontraktas - 3 mėnesiai +.
  • Darbuotojui išdirbus 6 mėn ir daugiau, darbdavys apmoka bilietą atgal.
  • Darbo vieta – 5* viešbučiai (Hurghadoje ir Marsa Alame).
  • Suteikiamas apgyvendimas ir maitinimas 3 kartus per dieną.
  • Atlyginimas 300-500€, priklausomai nuo sugebėjimų ir patirties.
  • Darbuotojai yra pasitinkami oro uoste ir pervežami į viešbutį nemokamai.
  • 1 mėn viza suteikiama Lietuvoje, nuvykus yra sutvarkomas jos pratęsimas (iki 3 mėn.)

Reikalavimai kandidatui:

Ko mes ieškome?
  • 18-28 metų amžiaus;
  • kelias užsienio kalbas žinančių (anglų klb. + rusų, vokiečių, lenkų, italų)
  • ir svarbiausia drąsių, energingų, šarmingų, didelėse kompanijose mėgstančių būti žmonių, mokančių šokti ir organizuoti pramogas kitiems. (treneriai/instruktoriai, akrobatai, dainininkai, šokėjai, muzikantai, DJ, renginių vedėjai ir pan.)

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 8/31/2015