Vairuotojas (registruokis į gyvą susitikimą su darbdaviu)

Darbai svetur

„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Siūlome ilgalaikį ir sezoninį darbą. Labiausiai orientuojamės į viešbučių , restoranų personalo atranką. Turime specialias programas STUDENTAMS BEI MOKSLEIVIAMS, dirbame su prabangiais 4* ir 5* viešbučiais.
Taip pat teikiame mokesčių susigrąžinimo paslaugas dirbusiems užsienyje.

Darbo aprašymas:

Reikalingos D/D1 kategorijos teisės, 95 kodas, anglų k. pagrindai. Vairuotojai vežioja fabriko darbuotojus. Alga - 7.5 £/val.

Reikalavimai kandidatui:

Reikalavimai priklauso nuo darbo vietos. Neribojamas amžius. Š.m. spalio mėn. Pradžioje į Lietuvą atvyksta darbdaviai iš Anglijos. Darbdaviai susitikimo metu įvertins kiekvieną pretendentą ir pagal jo galimybes (kalbos, patirties ir pan.) pasiūlys darbo vietą.

Įmonės pasiūlymai:

Apgyvendinimas :

suteikiamas už 35 svarus per svaaitę, gyvenama nameliuose, kempingo teritorijoje (ne karavanuose!!). Už apgyvendinimą nereikia vežtis pinigų,kad susimokėti į priekį. Už apgyvendinimą nuskaičiuojama iš atlyginimo.
Apgyvendinimas yra Sheppey mieste, 20-50 mylios nuo darbo, bet darbdavys suteikia transportą arba nemokamai pats vežioja į darbą.
Laukiame Jūsų CV su prierašu "REGISTRACIJA Į SUSITIKIMĄ"

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 10/28/2014