Finansininko asistentas (ė)

Darbai svetur

„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Siūlome ilgalaikį ir sezoninį darbą. Labiausiai orientuojamės į viešbučių , restoranų personalo atranką. Turime specialias programas STUDENTAMS BEI MOKSLEIVIAMS, dirbame su prabangiais 4* ir 5* viešbučiais.
Taip pat teikiame mokesčių susigrąžinimo paslaugas dirbusiems užsienyje.

Darbo aprašymas:

Įmonei, teikiančiai finansines ir teisines konsultacijas, buhalterinės apskaitos paslaugas ir mokesčių konsultacijas šiuo metu reikalingas finansininko asistentas (ė).

Pirminių apskaitos dokumentų įvedimas į apskaitos program, statistinių ataskaitų pildymas, darbo užmokesčio apskaita

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Buhalterinio darbo patirtis nebūtina;
  • Kruopštumas, atsakingumas;
  • Darbas “Euroskaita” programa privalumas.
  • Darbo patirtis buhalterinėje įmonėje privalumas.

Įmonės pasiūlymai:

  • Stabilų atlyginimą;
  • Socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Dideles galimybes tobulintis ir kelti kvalifikaciją.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 2014-08-27