Logistikos vadybininkas (ė)

HOROS

HOROS

Darbo teisės ir personalo paslaugų bendrovė HOROS

Darbo aprašymas:

Svajonių darbas logistams! Tavo darbas atneša įmonei nemažus pinigus? Padidink pajamas ir dirbk sau!

Darbo pobūdis:
  • Logistikos paslaugų pardavimas;
  • Užsakymų/reisų derinimas, pasirašymas, vykdymas ir kontrolė;
  • Teikiamų paslaugų kokybės palaikymas ir nuolatinis tobulinimas;
  • Naujų paslaugų sukūrimas, pristatymas įvedimas į asortimentą;
  • Probleminių klausimų sprendimas;
  • Darbas individualiai su visapusišku komandos palaikymu.

Reikalavimai kandidatui:

Reikalavimai:
  • Kalbos (raštu/žodžiu): Lietuvių, Rusų, Anglų.
  • Pažengęs kompiuterio vartotojas.
  • Reikalinga ne mažesnė nei 3-5m. patirtis smulkiu ir dalinių krovinių vežimo iš Italijos.

Privalo bent minimaliai išmanyti:
  • Tarptautinę mokesčių ir prekybos teisę;
  • Muitinės procedūras;
  • Sandėlio veiklos procesus;
  • Informacines technologijas (kaip vartotojas);

  • Būti inovatyviai išradingas, taktiškas, punktualus, atsakingas, iniciatyvus, mokantis ir galintis "rasti būdų".
  • Gebantis dribti savarankiškai ir komandoje.
  • Ieškantis galimybių padaryti, o ne priežasčių pasiteisinti.

Pirmenybę teiksime panašų darbą dirbusiems kandidatams, pasiekusiems gerų rezultatų praktikoje.

Mes siūlome:
Galimybę atsiskleisti, kurti, dirbti ir užsidirbti.

Daugiau informacijos telefonu 860516804

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 2014-09-22