Teisininkai praktikai Vilniuje

HOROS

HOROS

Darbo teisės ir personalo paslaugų bendrovė HOROS ieško naujo komandos nario. Mūsų vertybės: patikimumas, kokybė, inovacija. Teikdami paslaugas keliame sau aukščiausio lygio aptarnavimo standartus, siekiame išlaikyti ilgalaikį ryšį su partneriais ir klientais, į kiekvieną situaciją žvelgiame individualiai ir pritaikome naujausius bei efektyviausius sprendimo būdus.

Darbo aprašymas:

Darbo teisės ir personalo paslaugų bendrovė HOROS, sėkmingai veikianti ES šalyse, ieško iniciatyvių, ambicingų, trokštančių tobulėti ir siekiančių geriausio rezultato teisininkų Vilniuje ir Kaune.

Dirbdamas HOROS išmoksi atlikti tikras teisininko užduotis: nuo elektroninės prekybos taisyklių sudarymo, užduočių su asmens duomenų apsauga iki konsultacijų klientams rengimo darbo kodekso taikymo klausimais, darbo sutarčių rengimo ir daug kitų užduočių! Čia jūsų indėlis svarbus ir prasmingas, matomi realūs pasiekimai, atliekamos individualios ir komandinės užduotys.

Reikalavimai kandidatui:

Ko tikimės iš Jūsų:

  • Išsilavinimo teisės srityje (gali būti 3, 4, 5 kurso studentas);
  • Labai gero lietuvių ir anglų kalbos mokėjimo – raštu ir žodžiu;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžių su MS Office;
  • Gebėjimo dirbti komandoje, aukšto motyvacijos lygio ir puikių bendravimo įgūdžių;
  • Iniciatyvumo, pareigingumo, kruopštumo ir sąžiningumo.
  • Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;

Įmonės pasiūlymai:

Ką siūlome:
• Prisijungti prie jaunų profesionalų komandos su įdomiomis, įvairialypėmis ir sudėtingomis
Lietuvos bei tarptautinio lygio užduotimis;
• Įgyti žinių ir patirties darbo teisės, asmens duomenų apsaugos srityse;
• Praktikos vietą pačiame miesto centre
• Praktiką 3 mėnesių laikotarpiui;
• Komandinį darbą kolektyve, kuriame dera jaunatviškas veržlumas,
inovatyvus mąstymas, pragmatiškas požiūris į verslą, sunkus kasdienis darbas
ir draugiška atmosfera;
• Motyvuojančią aplinką su galimybe papildomai užsidirbti atvedant naujus klientus.

Gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką su nuoroda TEISININKO PRAKTIKA prašome siųsti per Reziume.lt sistemą. Telefonas pasiteirauti: +370 6 05 16 804.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 2015-12-31