Verslo planų rašymo praktika

HOROS

HOROS

Darbo teisės ir personalo paslaugų bendrovė HOROS ieško naujo komandos nario. Mūsų vertybės: patikimumas, kokybė, inovacija. Teikdami paslaugas keliame sau aukščiausio lygio aptarnavimo standartus, siekiame išlaikyti ilgalaikį ryšį su partneriais ir klientais, į kiekvieną situaciją žvelgiame individualiai ir pritaikome naujausius bei efektyviausius sprendimo būdus.

Darbo aprašymas:

Praktikos aprašymas: pateiktų verslo idėjų ir verslo įgyvendinimo planų rengimas, aprašymas ekonominiais, teisiniais, socialiniais aspektais.

Reikalavimai kandidatui:

Reikalavimai:
  • Ekonomikos / vadybos / verslo vadybos specialybių studentas;
  • Analitinis mąstymas;
  • Kompiuterinis raštingumas, raštvedybos išmanymas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą.

Privalumai:
  • Domėjimasis verslu, jo įgyvendinimo galimybėmis.

Įmonės pasiūlymai:

Jums siūlome:
  • Įdomią ir naudingą praktiką prisijungiant prie verslo bei socialinių projektų rengimo;
  • Galimybę teorines žinias pritaikyti praktikoje;
  • Galimybę pagilinti su verslu susijusias žinias padedant profesionalams;
  • Gerą vidinę atmosferą;
  • Individualiai derinamą praktikos atlikimo grafiką.

Jei susidomėjote, gyvenimo aprašymą siųskite per Reziume.lt sistemą su nuoroda „verslo planų rašymo praktika“. Telefonas pasiteirauti +370 6 05 16 804. Informuosime atrinktus kandidatus.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 2015-12-31