Vadybininkas (ė)

Svarbu: šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi

UAB ,,Beketa''

UAB ,,Beketa''

UAB ,,Beketa'' - tai jauna, inovatyvi įmonė, subūrusi perspektyvių, darbščių ir energingų žmonių komandą.Tai dukterinė ,,Visitors2cash'' įmonė Lietuvoje.

 

Darbo aprašymas:

  • Administravimas ir kandidatų registracija įmonės internetinėje duomenų bazėje: http://Visitors2Cash.com/ref.php?refId=153396
 

Reikalavimai kandidatui:

  • Analitinis mąstymas
  • Gebėjimas dirbti MS Office programomis
 

Įmonės pasiūlymai:

  • Laiku mokamą atlyginimą
  • Lankstų darbo grafiką
 

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 2014-02-12

Panašūs darbo skelbimai

Įmonė: Darbai svetur, Jungtinė Karalystė, Devon
Sukurta: 2019-02-10
Galioja iki: 2019-04-30
Ar jaučiate aistrą viršyti nustatytus tikslus ir esate puikus klientų aptarnavimo specialistas...
Įmonė: Darbai svetur, Jungtinė Karalystė, Silio salos
Sukurta: 2019-01-29
Galioja iki: 2019-03-31
Sezoninis darbas viešbučiuose SILIO SALOSE - smulkiame salyne Britų salose!

Pirmenybė POROMS ar DRAUGŲ KOMPANIJOMS, jiems įsidarbinti paprasčiau, nes mažesni reikalavimai!

Labai mažos išvykimo išlaidos, reikia tik susimokėti už kelionę į Angliją!

Darbas prasideda kovo pirmą savaitę ir tęsiasi iki spalio pabaigos(sezoninis).

Liko vos kelios paskutinės vietos, ieškomi:

- Kambarių tvarkytojai;
- Pagalbiniai virtuvės darbuotojai.

Alga : £8.25/ val. + arbatpinigiai.

Darbas 5 dienas per savaitę (45 -52 val.sav.).

Būstas suteikiamas prie darbo vietos, kaina £50sav. (nuskaičiuojama nuo algos).

Darbdavys apmoka kelto bilietus!
Įmonė: Darbai svetur, Kipras, Kipras
Sukurta: 2019-01-15
Galioja iki: 2019-03-01
Siūlome įdomų ir dinamišką sezoninį animatoriaus darbą Kipre!

Sezonas Kipre tęsiasi nuo kovo mėnesio iki spalio mėnesio pabaigos, tačiau animatoriams galimi ir TRUMPESNI,3 MĖNESIŲ KONTRAKTAI!

Ko mes ieškome:

- animatorių (įvairios tiek dieninės, tiek vakarinės veiklos, žaidimai viešbučio svečiams);
- animatorių team leader'io;
- karaokė vakarų vedėjų;
- iliuzionistų;
- dainininkų (duetųtrio);
- komikų;
- DJ.

Darbas: 6 dienas per savaitę, po 8-9 valandas per dieną. Įprastai viešbučio animatoriai dirba trimis pamainomis per dieną 10:00-12:30, 15:00-17:00, 20:30-00:00, tuo tarpu atlikėjai, turintys savo programą (dainininkai, DJ ir panašiai) dirba tik vakarais, turi po 3-4 pasirodymus per vakarą.

Atlyginimas priklauso nuo konkrečios pozicijos ir patirties. Svyruoja nuo 600 iki 1500 eurų per mėnesį.

Būstas suteikiamas NEMOKAMAI.
Įmonė: Darbai svetur, Švedija, Kita
Sukurta: 2018-11-30
Galioja iki: 2019-02-28
Siūlome ilgalaikį darbą patyrusiems ir motyvuotiems farmacininkams visoje Švedijoje...

Daugiau darbo skelbimų pagal kategoriją „administravimas“

Pasiūlymai pagal įmonę

Reditus LT Reditus LT

„Reditus LT“ pagrindinė veikla – žmogiškųjų išteklių valdymas. Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, ...

rodyti daugiau