Buhalterio asistentas (ė)

Setaltas, IĮ

H. Staselovičiaus IĮ "SETALTAS" - Italijos firmos TARTARINI ir Lenkijos firmos KMBF atstovai Lietuvoje. Įmonė gali pasiūlyti platų automobilinės dujų įrangos asortimentą. Mūsų darbuotojai visada pasiruošę padėti klientui išsirinkti optimaliausią variantą. Viena iš naujovių šiuo metu siūloma vartotojui – sekvencinė dujų įpurškimo sistema (bendrovės TARTARINI AUTO pagaminta produkcija).

Darbo aprašymas:

  • kasdienių buhalterinės apskaitos operacijų vykdymas,
  • sąskaitų tvarkymas (pirkimų-pardavimų),
  • buhalterinių dokumentų archyvavimas,
  • kiti vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai kandidatui:

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (ekonomika, buhalterija, apskaita),
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai,
  • puikios lietuvių, anglų ir rusų kalbų žinios,
  • raštvedybos žinios,
  • atsakingumas, sąžiningumas, mokėjimas planuotis darbus.

Įmonės pasiūlymai:

  • socialines garantijas,
  • geras darbo sąlygas.

Informacija tel.: 868682550 (Henrikas)

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 6/17/2013