Plataus profilio darbuotojas (a)

Famille, UAB

UAB FAMILLE - didmeninė ir mažmeninė prekyba vaikiškomis prekėmis.

Darbo aprašymas:

UAB „Famille“ pilnam etatui ieško atsakingo bei tvarkingo darbuotojo.
  • importuojamų prekių priėmimas, sutikrinimas, atkrovimas į sandėlį,
  • prekių paruošimas išvežimui į prekybos taškus: lipdukų klijavimas, supakavimas į dėžes,
  • prekių priežiūra prekybos taškuose visoje Lietuvoje: prekių išstatymas, prekių užsakymų kuravimas, prekių pristatymas,
  • darbas su užsakymais iš didmenos klientų: užsakymų priėmimas, apdorojimas ir paruošimas,
  • prekių iš tiekėjų Vilniaus mieste surinkimas,
  • siuntų paruošimas,
  • tvarkos įmonės sandėlyje (nedidelio) palaikymas,
  • pagalba sumontuojant prekes į ekspoziciją paruoduvėje,
  • komandiruotės į Lenkiją (ne dažniau kaip du kartus per mėnesį).

Reikalavimai kandidatui:

  • būtinas vairuotojo pažymėjimas, pageidautinas stažas ne mažiau 3 metų,
  • būtina mokėti dirbti kompiuteriu,
  • panašaus darbo patirtis-privalumas,
  • lenkų kalbos mokėjimas–privalumas.

Įmonės pasiūlymai:

Darbo užmokestis:
  • 1000 Lt atskaičius mokesčius + komandiruotpinigiai,
  • galimi priedai nuo sėkmingų pardavimų didmenoje.

Kita informacija:

  • darbo vieta: Mindaugo g.16, Vilnius,
  • darbo laikas: I-V nuo 9 iki 18 val. su pietų pertrauka,
  • darbo metu duodamas įmonės darbinis automobilis, mobilus telefonas.

Jūsų CV laukiame el.paštu - info@famille.lt

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 5/31/2013