Biuro sekretorė (ius)

TeleTRADE Vilnius, UAB

UAB „TeleTRADE Vilnius“ (http:/teletrade.lt) yra strateginis TeleTRADE D.J. (http:www.teletrade-dj.eu) partneris Lietuvos Respublikos teritorijoje. Įmonė „TeleTRADE Vilnius“ organizuoja ir veda konsultacinius ir teorinius seminarus (paskaitas) klausimais, susijusiais su tarptautinės valiutų rinkos darbo principais, jos analizės ir prognozavimo metodais, o taip pat prekybos operacijų vykdymo taisyklėmis.

Darbo aprašymas:

  • kasdieninės biuro veiklos užtikrinimas,
  • paraiškų priėmimas bei bendravimas su potencialiais klientais telefonu,
  • informacijos srautų, korespondencijos valdymas,
  • klientų ir svečių priėmimas,
  • pagalba įmonės vadovui ir kitiems darbuotojams.

Reikalavimai kandidatui:

  • atsakingumas,
  • paslaugumas,
  • labai geri bendravimo įgūdžiai,
  • gebėjimas savarankiškai planuotis darbus bei greitai spręsti iškilusias problemas,
  • labai geros rusų kalbos žinios.

Įmonės pasiūlymai:

  • pastovų ir laiku mokamą atlyginimą,
  • apmokymus ir paruošimą darbui,
  • tobulėjimo galimybes,
  • jaunatvišką ir draugišką kolektyvą.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 5/8/2013