Pardavimo projektų vadovas (ė)

HR MANAGEMENT, UAB

Mūsų Klientas “Belvilio” viešbutis – tai modernumo ir gamtos grožio vienas kitą papildanti vienovė, galinti pasiūlyti nuostabų gamtos peizažą, komfortabilų ir aktyvų poilsį bei suteikti maksimaliai profesionalias paslaugas. Belvilis siūlo komfortišką apgyvendinimą, nuostabaus gamtos grožio vietovėje, profesionalų bei platų netradicinio turizmo paslaugų asortimentą, rekreacinio centro paslaugas.

Darbo aprašymas:

  • bendrovės teikiamų paslaugų pardavimas kelionių agentūroms, renginių organizatoriams, mokymo paslaugas teikiančioms bendrovėms, verslo klientams,
  • dalyvavimas organizuojant renginius,
  • pagalba bendrovės vadovui organizaciniuose projektuose.

Reikalavimai kandidatui:

  • aukštasis išsilavinimas,
  • aktyvių pardavimų darbo patirtis,
  • darbo patirtis renginių organizavimo bendrovėse arba turizmo agentūrose, būtų privalumas,
  • inovatyvumas ir kūrybiškumas,
  • sugebėjimas dirbti savarankiškai,
  • orientacija į rezultatą.

Įmonės pasiūlymai:

  • puikias darbo sąlygas,
  • tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes,
  • atitinkamą atlygį bei priedus, priklausančius nuo rezultaltų.

Kita informacija:
Kontaktinis asmuo: Darius Mažeika
Tel.: 8 699 98888

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 6/3/2013