Praktikantas (ė) pardavimų skyriuje

Emplonet, UAB

Emplonet - personalo valdymo ir atrankos įmonė, veikianti Lietuvoje ir užsienio valstybėse.

Darbo aprašymas:

Dėmesio! Kviečiame studentus-praktikantus papildyti mūsų šaunią komandą ir atlikti praktiką UAB Emplonet pardavimų skyriuje, su galimybe likti dirbti. Darbo pobūdis - naujų klientų paieška.

Reikalavimai kandidatui:

  • darbo su informacinėmis duomenų bazėmis patirtis,
  • geri komunikacijos (raštu ir žodžiu) įgūdžiai,
  • gebėjimas įtikinti kitus, derybiniai gebėjimai,
  • stipri motyvacija profesiškai tobulėti,
  • atsakingumas bei kruopštumas.

  • galimybė įgauti praktinės patirties ir tobulinti save profesiškai,
  • praktika šaunioje profesionalų komandoje,
  • galimybė po praktikos pasilikti dirbti įmonėje.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 5/29/2013