Konsultanto padėjėjas (a)

TeleTRADE Vilnius, UAB

UAB „TeleTRADE Vilnius“ (http:/teletrade.lt) yra strateginis TeleTRADE D.J. (http:www.teletrade-dj.eu) partneris Lietuvos Respublikos teritorijoje. Įmonė „TeleTRADE Vilnius“ organizuoja ir veda konsultacinius ir teorinius seminarus (paskaitas) klausimais, susijusiais su tarptautinės valiutų rinkos darbo principais, jos analizės ir prognozavimo metodais, o taip pat prekybos operacijų vykdymo taisyklėmis.

Darbo aprašymas:

  • Įmonės atstovavimas įvairiuose renginiuose (skrajučių platinimas, bendravimas su galimais klientais, informacijos apie įmonės siūlomas paslaugas teikimas ir pan.),
  • Pristatymų apie įmonės paslaugas rengimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Noras dirbti pardavimų srityje,
  • Komunikabilumas,
  • Aktyvumas,
  • Pozityvumas,
  • Reprezentatyvumas.

  • Pagrindinį atlygį bei nuo pasiektų rezultatų priklausančius priedus,
  • Apmokymą ir paruošimą darbui,
  • Nuolatinio tobulėjimo galimybes,
  • Šaunų ir paslaugų kolektyvą.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 2013-04-30