Vadybininkas (ė) - konstruktorius (ė)

Jugum, UAB

Jugum, UAB

UAB Jugum - įmonė, teikianti darbuotojų paieškos ir atrankos bei personalo nuomos paslaugas. Norintiems įsidarbinti padedame darbo paieškoje. ĮDARBINIMO PASLAUGA NEMOKAMA!

www.jugum.lt
https:/www.facebook.comuab.jugum

JUGUM klientė – Lietuvos langų gamybos įmonė.

Darbo aprašymas:

  • aktyvi naujų klientų paieška,
  • ryšių su esamais klientais palaikymas,
  • užsakymų priėmimas,
  • kainodaros derinimas su klientu,
  • montavimo darbų koordinavimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • vadybinio darbo patirtis,
  • sugebėjimas dirbti savarankiškai ir priimti sprendimus,
  • atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas,
  • geri skaičiavimo įgūdžiai,
  • greitas mąstymas,
  • kompiuterinis raštingumas,
  • vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • išsilavinimas statybų srityje,
  • AutoCAD programomis įgūdžiai,
  • anglų kalba.

Įmonės pasiūlymai:

  • nuolatinį darbą,
  • motyvuojantį laiku mokamą atlygį,
  • socialines garantijas,
  • darbą modernioje įmonėje.

Kita informacija:

Siųsdami CV, būtinai nurodykite pareigų pavadinimą, prašome siųsti el. paštu: jugum@jugum.lt.

Tel. pasiteirauti +370 655 31600.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 5/29/2013