Filialo vadovas (ė) (EU)

Ekloga, IĮ

Ekloga, IĮ

Ekloga – tai aukštos verslo kultūros įmonė, kurios sritis – personalo vadyba.
Mūsų tikslas yra tapti patikima, profesionale tarpininke tarp darbdavių ir darbuotojų, ieškant vieniems kitų. Mes vertiname partnerystę, kuri paremta pasitikėjimu, pagarba ir nuoširdžiu bendravimu tiek su darbdaviais, tiek su darbuotojais.

Darbo aprašymas:

Mūsų klientas specializuojasi optikos ir lazerių technologijų srityje Baltijos šalyse, jų produkcija naudojasi daugiau nei 15 šalių visame pasaulyje. Tai šiuolaikinio požiūrio tiek į verslą, tiek į dirbančius žmones kompanija, kuri kviečia į savo profesionalų kolektyvą Vilniuje filialo vadovą (ę).

Darbo pobūdis:
  • filialo veiklos vystymas nuo pradžios;
  • pardavimų plėtra užsienio šalių klientams;
  • darbas su stambiais reklamos užsakovais ir reklamos gamintojais;
  • nuolatinis ryšių su klientais palaikymas, susitikimai su klientais;
  • naujų nišų ir platinimo kanalų suradimas;
  • iškeltų užduočių vykdymas.

Reikalavimai kandidatui:

* vadovavimo patirtis;
  • puiki anglų k. (derybinis lygmuo);
  • aktyvių pardavimų verslo klientams patirtis (didelis privalumas - EU rinkai);
  • aukštasis išsilavinimas (privalumas - vadybos arba techninis);
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • domėjimasis naujausiomis reklamos technologijomis ir tendencijomis;
  • savarankiškumas ir ambicingumas;
  • atkaklumas siekiant rezultato;
  • puikūs derybiniai įgūdžiai;
  • analitinis mąstymas;
  • greita orientacija;
  • galimybė didžiąją dalį laiko gyventi ir dirbti EU.

Įmonės pasiūlymai:

  • puikią galimybę realizuoti savo gebėjimus ir ambicijas;
  • galimybę dirbti su naujausiomis reklamos technologijomis;
  • savarankiškai vystyti filialo darbą, formuoti komandą;
  • patrauklų darbo užmokestį, puikias darbo sąlygas.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda "Filialo vadovas EU rinkai".
Konfidencialumą garantuojame.
Pasiteiravimui: +37061310183.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 4/10/2013