Verslo administratorė (ius)

"SPECUS" SISTEMOS , UAB

Prekyba technologiniais maisto ruošimo ir gamybos įrengimais, technologinis projektavimas, technologinių įrengimų remontas.

Darbo aprašymas:

  • Bendravimas su klientais ir tiekėjais;
  • Prekių apskaitos ir tiekimo valdymas;
  • Tinklapio administravimas;
  • Biuro einamųjų reikalų tvarkymas, raštvedyba;
  • Techninių tekstų vertimas;
  • Administracinė pagalba darbuotojams.

Reikalavimai kandidatui:

* Aukštasis išsilavinimas (teisė, ekonomika, vadyba, filologija, kiti socialiniai mokslai);
  • Labai gerai mokėti lietuvių ir anglų kalbas;
  • Pageidautina gerai mokėti italų kalbą;
  • Pageidautina mokėti rusų kalbą;
  • Pageidautina išmanyti teisę, buhalteriją ir/ar raštvedybą (profesinis lygis nebūtinas);
  • Gerai mokėti dirbti kompiuteriu Microsoft Office paketu;
  • Gebėti išmokti valdyti specifines klientų valdymo ir buhalterinės apskaitos programas (CRM, FINVALDA ir pan.);
  • Kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas, kultūringumas;
  • Noras dirbti ir padėti kitiems;
  • Bendravimo įgūdžiai;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Pageidautina vairavimo teisės B kategorija, turėti ir naudoti darbe, esant reikalui, nuosavą automobilį.
Privalumai:
  • Geras italų ir rusų kalbos mokėjimas;
  • Buhalterinės apskaitos, teisės, raštvedybos išmanymas.

Įmonės pasiūlymai:

  • Atlyginimas - 2000 Lt/mėn.
Atlyginimo perspektyva priklausys nuo deleguotų funkcijų įsisavinimo ir galimybės jas savarankiškai atlikti.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 2013-03-20