Web aplikacijų administratorius (ė) su programuotojo (s) įgūdžiais

BAIP, UAB

BAIP, UAB

UAB BAIP profesionali kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė, kurios veikla apima IT infrastruktūros strategijos ir architektūros sprendimus, jiems įgyvendinti reikalingos programinės bei kompiuterinės įrangos tiekimus, IT saugos bei kritinės IT infrastruktūros aptarnavimo paslaugas pagal nuosavą paslaugų teikimo metodiką CIMF.

Darbo aprašymas:

  • Administruoti (stebėti, modifikuoti, inicijuoti pokyčius) web aplikacijas, kurias sudaro web tipo vartotojo sąsaja ir duomenų bazės;
  • Viena iš pagrindinių administravimo užduočių – duomenų korektiškumo patikra ir duomenų srautų identifikavimas pačiam kuriant / rašant užklausas bei vykdymo scenarijus (skriptus) duomenų bazėse.

Reikalavimai kandidatui:

  • Mokėti dirbti / administruoti .NET aplikacijų platformą;
  • Mokėti administruoti Microsoft SQL duomenų bazes;
  • Išmanyti Microsoft IIS 7 web tarnybos konfigūraciją;
  • Išmanyti Microsoft SQL tarnybos konfigūraciją, sugebėti kurti / rašyti įvairaus tipo užklausas duomenų korektiškumo patikrai (vykdymo scenarijai (skriptai));
  • Gebėti identifikuoti problemines užklausas duomenų bazėse (ilgas vykdymas, neoptimalus vykdymo planas)
Išmanyti web servisų (WS) veikimo principus, gebėti testuoti jų funkcionalumą bei duomenų teikimą / gavimą.

Patirtis:
  • 3 metų patirtis administruojant Microsoft platformos web aplikacijas (Microsoft IIS ir Microsoft SQL tarnybas)
Patirtis testuojant web aplikacijas / web servisus;
  • Privalomas anglų kalbos mokėjimas (skaityti / rašyti / kalbėti)

  • Dirbsite su pažangiais klientais malonioje aplinkoje, profesionalių kolegų komandoje.
Esame kompanija, atvira idėjoms, iniciatyvoms, todėl nuolat augsite ir tobulėsite.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą (http:/www.reziume.lt/skelbimai/uab-baip/1145-web-aplikaciju-administratorius-e-su-programuotojo-s-igudziais).

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 3/4/2013