Pardavėjas (a)

Headex

Headex

Tarptautinė personalo atrankų kompanija "Headex", siūlanti ilgalaikį ir trumpalaikį darbą didžiausiose Lietuvos įmonėse.

Darbo aprašymas:

  • Klientų aptarnavimas maisto produktų skyriuose (produktų svėrimas, pusgaminių kepimas);
  • Skyriaus papildymas prekėmis;
  • Klientų konsultavimas;
  • Skyriaus tvarkos palaikymas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Noras dirbti;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingumas;
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas).

Įmonės pasiūlymai:

  • Apmokymus darbo vietoje;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Socialines garantijas.

Į šią poziciją kandidatuokite atsiuntę CV arba atvykite užpildyti anketą dėl darbo į mūsų biurą adresu: Švitrigailos g. 11B (II įėjimas, III aukštas), Vilnius. Jūsų lauksime darbo dienomis nuo 10:00 val. iki 16:00 val. Daugiau informacijos telefonu: (8-686) 96926.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt

Papildoma informacija

Vieta: Vilnius / Lietuva
Galioja iki: 2/28/2013