UAB "Lyros šeimos centras"

Darbo skelbimo numeris: SK004814
Parodymai: 1921

UAB "Lyros šeimos centras" - pirminės sveikatos priežiūros centras. Šiuolaikiškas, dinamiškas teikiantis kokybiškas paslaugas. Daug dėmesio skiriantis paslaugų prieinamumui bei kokybei.

Darbo aprašymas:

Darbas su pacientais. Ligų, traumų, kitų fizinių ir psichinių sutrikimų diagnozavimas, gydymas bei prevencijos vykdymas. Bendras žmogaus sveikatos būklės palaikymas, taikant šiuolaikinius medicinos principus ir procedūras.
Kviečiame prisijungti prie kolektyvo ŠEIMOS GYDYTOJĄ.

Reikalavimai kandidatui:

Išsilavinimas - Aukštasis universitetinis.
Galiojanti šeimos gydytojo licenzija.
Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonės pasiūlymai:

Siūlomos darbo sąlygos:
Darbas draugiškame kolektyve;
Darbas pasitelkiant naujausias informacines technologijas, medicininę įrangą;
Profesinio tobulėjimo galimybės;

Papildoma informacija

Vieta: Šiauliai / Lietuva
Galioja iki: 12/31/2019