Kėbulų paruošėjas (a) Pramonės g.

KELIAS, UAB

KELIAS, UAB

UAB „Kelias“ – tai veržli, siekianti pirmauti savo srityje įmonė. Užsiima krovininių ir lengvųjų automobilių aptarnavimu, padangų, tepalų, detalių prekyba. Esantis didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje. Įmonės klientai – didžiausios ir sėkmingiausiai dirbančios Lietuvos įmonės, siekiančios sumažinti savo intensyviai eksploatuojamų automobilių parkų priežiūros kaštus.

Darbo aprašymas:

  • lengvųjų automobilių kėbulų paruošimas dažymui.

Reikalavimai kandidatui:

  • panašaus arba atitinkamo darbo patirtis.

Įmonės pasiūlymai:

  • socialines garantijas,
  • priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.

Tel.pasiteirauti: 8 655 45885.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Šiauliai / Lietuva
Galioja iki: 6/14/2013