Marketingo vadovas (ė)

UAB "Rūta"

UAB "Rūta"

Uždaroji akcinė bendrovė RŪTA – seniausiai veikianti konditerijos įmonė Lietuvoje, gaminanti įvairių rūšių, skonių bei formų saldainius. Šiandien įmonėje dirba 239 darbuotojai ir veikia šeši gamybiniai cechai, technologinė bei mikrobiologinė laboratorijos, gamybinis-techninis, mechanikos bei energetikos skyriai.
Uždaroji akcinė bendrovė RŪTA visada ieško talentingų specialistų, kurie padėtų pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Darbo aprašymas:

  • Kurti produktų marketingo strategiją atskirose rinkose numatant strateginius marketinginius tikslus ir jų įgyvendinimo priemones;
  • Panaudoti turimus įgūdžius dalyvaujant rinkos tyrime ir produkto kūrime;
  • Kūribingai valdyti įmonės atstovaujamų produktų marketinginius biudžetus;
  • Panaudoti turimas žinias bei įgūdžius valdant marketinginius procesus atskirose rinkose;
  • Būti komandos dalimi bendradarbiaujant su kitais įmonės padaliniais bei įmonės partneriais;
  • Vykti į komandiruotes ir parodas;
  • Įdomų, atsakingą, dinamišką darbą sėkmingai veiklą vykdančioje kompanijoje.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis išsilavinimas (verslo vadybos, marketingo arba inžinerijos srityje);
  • Labai geros marketingo žinios bei praktiniai įgūdžiai;
  • Rusų ir anglų kalbų mokėjimas;
  • Stiprūs derybiniai gebėjimai, platus požiūris bei iniciatyvumas;
  • Esate brandi, atsakinga bei orientuota į naujoves asmenybė.

  • Visas socialines garantijas ir priemones reikalingas darbui.

Papildoma informacija

Vieta: Šiauliai / Lietuva
Galioja iki: 7/23/2012