Krovininių automobilių padangų prekybos vadybininkas (ė)

KELIAS, UAB

KELIAS, UAB

UAB „Kelias“ – tai veržli, siekianti pirmauti savo srityje įmonė. Užsiima krovininių ir lengvųjų automobilių aptarnavimu, padangų, tepalų, detalių prekyba. Esantis didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje. Įmonės klientai – didžiausios ir sėkmingiausiai dirbančios Lietuvos įmonės, siekiančios sumažinti savo intensyviai eksploatuojamų automobilių parkų priežiūros kaštus.

Darbo aprašymas:

  • Krovininių automobilių padangų pardavimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Panašaus darbo patirtis.

Įmonės pasiūlymai:

  • Visos socialinės garantijos;
  • Priedai priklausantys nuo darbo rezultatų.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt

Papildoma informacija

Vieta: Marijampolė / Lietuva
Galioja iki: 2/16/2013

Panašūs darbo skelbimai

Įmonė: Darbai svetur, Švedija, Švedija
Sukurta: 6/14/2020
Galioja iki: 7/31/2020
Siūlome ilgalaikį darbą patyrusiems ir motyvuotiems vaistininkams visoje Švedijoje!

Kontraktas ilgalaikis, ieškomi darbuotojai, galintys dirbti 2 metus ir ilgiau...
Įmonė: SPECIAL, Lietuva, Vilnius
Sukurta: 4/23/2020
Galioja iki: 8/31/2020
Socialinių rinkodaros žaidimų, projektų, bei reklamos kampanijų pardavimas Lietuvos bei užsienio rinkose...

Pasiūlymai pagal įmonę

UAB "Švarus pasaulis"

Siūlome atlikti praktiką paskutinių kursų studentams įmonės administracijoje. Praktikos metu jūs susipažinsite su įmonės procesais, veikla, kylančiomis kliūtimis, jų sprendimo būdais, raštvedyba bei d...