Rėmėjų veiklos koordinatorius (ė)

Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija "Apskritasis stalas"

Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ (KLAS), įkurta 1998 m. spalio 9 d. KLAS vienija 23 jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas, formuoja ir įgyvendina Klaipėdos miesto jaunimo politiką. KLAS taip pat koordinuoja jaunimo organizacijų veiklą, teikia joms svarbią informaciją, įvairias paslaugas, vykdo jaunimo organizacijų lyderių mokymus įvairiomis temomis, atstovauja jų interesams santykiuose su vietos valdžia, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba bei deleguoja jaunimo atstovus į Klaipėdos miesto savivaldybės jaunimo reikalų tarybą.

Darbo aprašymas:

  • Pagalba ieškant rėmėjų atskiroms veikloms;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas (bus surengti mokymai);
  • Kontaktų palaikymas su rėmėjais;
  • Dalyvavimas darbo grupėje dirbančioje su projektais;
  • Projektų idėjų generavimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Gerai mokėti lietuvių kalbą;
  • Komunikabilumas;
  • Mokėti dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Turėti žinių apie jaunimo organizacijas;
  • Dirbi kompiuteriu;
  • Privalumas: veikla jaunimo organizacijose ir/ar verslo sektoriuje.

Mes siūlome veiklą aktyvioje ir draugiškoje komandoje, puikias sąlygas tobulėti ir keliauti bei tapti įtakingos ir didelės organizacijos dalimi!

Kandidauti galite per Reziume.lt

Papildoma informacija

Vieta: Klaipėda / Lietuva
Galioja iki: 1/10/2013