Vadybininkas (ė)

Modara, IĮ

Modara, IĮ

Modara biuro technikos servisas - taisome kompiuterius, spausdintuvus, pildome kasetes, prekiaujame kancelerinėmis prekėmis.

Darbo aprašymas:

  • Naujų klientų paieška;
  • Produkcijos pardavimo organizavimas;
  • Klientų lankymas;
  • Prekių asortimento sudarymas;
  • Prekių likučių kontrolė;
  • Reklaminių akcijų vykdymas;
  • Sutarčių sudarymas;

Reikalavimai kandidatui:

  • Išsilavinimas - aukštesnysis;
  • Komunikabilumas;
  • Geros lietuvių ir rusų kalbų žinios;
  • Sugebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas.

Įmonės pasiūlymai:

  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Socialines garantijas;
  • Patrauklų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;

Kandidatuoti galite per Reziumė.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Klaipėda / Lietuva
Galioja iki: 1/4/2013