Reikalingi darbuotojai (jos) prekyboje

Rimvida, UAB

Tarptautinė įmonė, Lietuvoje sėkminga plėtojanti savo veiklą jau 10 metų.

Darbo aprašymas:

  • Išsamus mūsų įmonės, prekiaujančiomis knygomis ir buitinėmis chemijos priemonėmis, produkcijos pristatymas bei reklamavimas įmonėse;
  • Užsakymų ir sutarčių sudarymas;
  • Aktyvi naujų klientų paieška;
  • Bendradarbiavimas su nuolatiniais įmonės klientais.

Reikalavimai kandidatui:

  • Atsakingas požiūris į darbą, darbo rezultatus;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Noras siekti užsibrėžtų tikslų;

Įmonės pasiūlymai:

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Jaunatvišką specialistų kolektyvą.
  • Apmokymus darbo metu;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Karjeros perspektyvas;
  • Darbo laikas 8-17 val. (gali kreiptis ir neakivaizdinių studijų studentai).

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Klaipėda / Lietuva
Galioja iki: 7/31/2013