Reikalinga projektų vadybininkė (as) darbui "crewing'o"(angl.) projektuose

Baltic Contracting Group, UAB

UAB "Baltic Contracting Group" - veržli ir ambicinga įmonė, turinti solidžią patirtį vykdant ir įgyvendinant specializuotus įvairių pramonės šakų projektus. Bendradarbiaujame su partneriais Olandijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje ir kitose valstybėse. Kompanija siūlo patrauklius atlyginimus, socialines garantijas. Daugiau informacijos: www.baltcontract.eu

Darbo aprašymas:

- Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
- Naujų klientų paieška;
- Personalo atranka;
- Dokumentų rengimas ir sudarymas.

Reikalavimai kandidatui:

- Labai gera anglų ir rusų kalba,
- Darbo crewing'e patirtis;

Privalumai:

- Patirtis pardavimų srityje;
- Komunikabilumas ir noras dirbti.

Įmonės pasiūlymai:

- Darbą puikiame ir kvalifikuotame kolektyve;
- Galimybę tobulėti.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Klaipėda / Lietuva
Galioja iki: 3/15/2013