Darbo pasiūlymai Anglijos sandėliuose (be kalbos)

Svarbu: šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi

Darbai svetur

Darbai svetur

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.comdarbaisvetur


 

Darbo aprašymas:

Šiuo metu ieškome darbuotojų įvairiuose sandėliuose bei fabrikuose (Anglijoje), kur anglų kalba - NEBŪTINA.


1. Pakuotojai mėsos fabrike Anglijoje (Burton upon Trent)
Mėsos fabrikas Anglijoje (Burton upon Trent) ieško darbuotojų - PAKUOTOJŲ. Darbo pobūdis: Mėsos produkcijos pakavimas, svėrimas; taip pat supakuotos produkcijos ženklinimas ir etikečių klijavimas (darbas prie konvejerio). Patirtis nebūtina, atvykę darbuotojai bus apmokomi. Pamainos yra rotuojančios, dirbama 40-60 valandų per savaitę (galimi viršvalandžiai). Darbas yra ilgalaikis. Atlyginimas: £6.70 - £7.50/val. (priklauso nuo asmens amžiaus). Būstas yra suteikiamas, kaina priklauso nuo kambario tipo (apie £55/sav.).


2. Žemės ūkis Anglijoje (Plymouth mieste)
Darbas prie kalifijorių, svogūnų laiškų, česnakų rinkimo. Gruodžio/Sausio mėn. darbo bus prie vištų ir kalakutų mėsos paruošimo/svėrimo/pakavimo, vėliau vėl prasidės kiti ūkio darbai (salotos, špinatai, brokoliai ir pan.). Atlyginimas £7.5/h., būstas 35£/sav. (mobilieji nameliai ant ratųkaravanai, įrengti su visa buitine technika ir pan.).3. DHL Debenhams drabužių sandėlis Anglijoje (Peterborough mieste)
Naujų drabužių, aksesuarų ir žaislų sandėlis. Darbo pobūdis: Produkcijos pakavimas, rūšiavimas, lankstymas bei paruošimas eksportui ir prekybai. Darbas rotuojančiomis pamaininis: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.
Atlyginimas:
iki 25 m. - £6.89/val. rytinėje, £7.14/val. dieninėje, £8.00/val. naktinėje pamainose.
25 m. ir vyresniems - £7.20/val. rytinėje, £7.45/val. dieninėje, £8.31/val. naktinėje pamainose.
Nuo lapkričio 6 d. iki sausio mėn. atlyginimas visiems bus:
£7.70/val. rytinėje, £7.95/val. dieninėje, £8.81/val. naktinėje pamainose.
Darbas 5 dienas per savaitę, bet reikia nusiteikti, kad prireikus teks dirbti ir 6 dienas per savaitę.
Būsto kaina - 65-70 GBP/sav. (priklauso nuo kambario tipo).
  • Renkamos 5 asmenų grupelės: vienas iš penkių vykstančiųjų privalo mokėti anglų kalbą.


4. Šokolado fabrikas Anglijoje (Wisbech)
Šokolado fabrikas, esantis Wisbech mieste (Anglijoje), ieško darbuotojų.
Darbo pobūdis: Šokolado produkcijos pakavimas, rūšiavimas, krovimas į dėželes ir pan. (darbas prie linijos).
Darbo valandos: 40-48 valandos per savaitę, 5 dienas per savaitę (galimi viršvalandžiai). Darbas yra pamainomis, kurios rotuoja.
Atlyginimas: 6.7-7.5£/h. (priklauso nuo asmens amžiaus).
Būsto kaina savaitei yra £55.
Darbas yra ilgalaikis.5. Boohoo drabužių ir aksesuarų sandėliai Anglijoje (Burnley mieste)
Šis darbo pasiūlymas reikalauja dvigubai mažiau pradinių investicijų lyginant su kitais tarptautinių kompanijų sandėliais Didžiojoje Britanijoje. Be to, naujiems darbuotojams yra suteikiamos premijos, kurių vertė siekia 250 svarų.
Trumpai apie darbo pobūdį Boohoo sandėlyje: Internetinių užsakymų surinkimas pagal užsakymų sąrašus (prekės renkamos naudojant skanerius), drabužių ir aksesuarų pakavimas, lankstymas, kabinimas ant pakabų, prekių išdėliojimas pagal sandėliavimo vietas ir pan. Darbo valandos: 40-48 valandos per savaitę (galimi viršvalandžiai). Pamainos yra rotuojančios: naktinės (18:00 - 06:00) ir dieninės (06:00 - 18:00), pamainos metu gaunate 1 valandos pertrauką.
Atlyginimas:
Pirmas 26 savaites dirbant Dieninėje pamainoje - £7.50/val., Naktinėje pamainoje - £7.72/val.. Išdirbus 26 savaites, atlyginimas kyla: dirbant Dieninėje pamainoje - £7.72/val., Naktinėje - £8.49/val.
Pirmas atlyginimas yra mokamas po dviejų savaičių, po to - kas savaitę.
Suteikiamas apgyvendinimas (pilnai įrengti butai su visa buitine technika), 65 svarai per savaitę. Atvykus reikia su savimi turėti 130 GBP (už dviejų savaičių nuomą) + 75 GBP depozitas (grąžinamas) + 50 GBP administracinis mokestis. Bendra suma - 255 svarai.
DĖMESIO! Jei pradinės išlaidos nuomai Jums yra per didelės, būsto nuomos kaina gali būti išskaičiuota iš algos dalimis.
DĖMESIO! Visiems darbuotojams, išdirbusiems pirmas 4 savaites Boohoo sandėlyje, bus suteikta 100 svarų premija. Darbo termino pabaigoje (prieš išvykstant) - bus suteikta ‘išlydėtuvių’ premija - 150 svarų.
Reikalavimai: Anglų k. pagrindai.


6. Vaisių ir salotų fabrikas Anglijoje (Chichester mieste)
Darbo pobūdis: Darbas prie gamybos linijos, salotų ir vaisų plovimas, pakavimas, fasavimas, dėjimas į dėžes, brokuotų prekių atrinkimas, lipdukų klijavimas. Temperatūra darbo vietoje svyruoja nuo 1 iki 8 laipsnių Celsijaus.
Atlyginimas: Nuo £7.50/val.
Būstas yra Portsmouth mieste, į darbą ir iš darbo parūpinamas transportas (apie £6 per dieną).
Būsto kaina - 65-70 GBP/sav. (priklauso nuo kambario tipo).


Kontraktas visais atvejais yra gaunamas iš anksto. Pasirūpiname kelionės bilietų rezervacijomis, pasitikimu, būsto rezervavimu.

Gali vykti tiek pavieniai asmenys, tiek poros, tiek draugų kompanijos!

** Paskutiniai priėmimai yra organizuojami iki lapkričio mėnesio pabaigos.
 

Reikalavimai kandidatui:

- Anglų kalba nėra būtina!
- Noras dirbti ir užsidirbti.
 

Įmonės pasiūlymai:

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
 

Papildoma informacija

Vieta: Kita / Jungtinė Karalystė
Galioja iki: 4/30/2017

Panašūs darbo skelbimai

Įmonė: Darbai svetur, Nyderlandai, Nyderlandai
Sukurta: 6/14/2020
Galioja iki: 8/10/2020
❗️SKUBU❗️ Olandijoje, Nijkerk mieste, vištienos fabrike reikalingi pakuotojai.

Patirtis nereikalinga, anglų kalbos užtenka silpnos...
Įmonė: Darbai svetur, Jungtinė Karalystė, Jungtinė Karalystė
Sukurta: 7/27/2020
Galioja iki: 9/3/2020
4 metus iš eilės sėkmingai bendradarbiaujame su partneriais iš poilsio ir pramogų parkų, įsikūrusių Šiaurės Devone, Anglijoje...

Pasiūlymai pagal įmonę

SPECIAL SPECIAL

SPECIAL - nauja lietuvių startuolio kuriama socialinių pramogų ir rinkodaros žaidimų platforma. Žmonėms - tai vieta smagiai leisti laiką: dalyvauti žaidimuose, konkursuose, iššūkiuose bei dalintis nuo...

rodyti daugiau