Animatorius (ė) Kipre

Darbai svetur

„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Siūlome ilgalaikį ir sezoninį darbą. Labiausiai orientuojamės į viešbučių , restoranų personalo atranką. Turime specialias programas STUDENTAMS BEI MOKSLEIVIAMS, dirbame su prabangiais 4* ir 5* viešbučiais.
Taip pat teikiame mokesčių susigrąžinimo paslaugas dirbusiems užsienyje.

Darbo aprašymas:

Darbui Kipro viešbučiuose reikalingi ANIMATORIAI (ĖS). Reikės rūpintis viešbučio svečių užimtumu dienos bei vakaro metu, organizuoti žaidimus, mankštas ir pan. Atlyginimas 500 eur. per mėn. su galimybe gauti 100 eur. mėnesinę premiją. NEMOKAMAI suteikiamas pilnas maitinimas ir apgyvendinimas viešbučio teritorijoje. Atvykus pirmas dvi savaites vyks mokymai, kurių metu už pragyvenimą reikės susimokėti patiems.
Darbas 6 dienas per sav., 8 - 9 val. per dieną.
Atvykti į Kiprą reikia balandžio 15 - 24 dienomis ir būtinai išdirbti iki spalio 31d.

Reikalavimai kandidatui:

  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Kitų užsienio kalbų (rusų, vokiečių, italų, ispanų, prancūzų ir kt.) mokėjimas yra didelis privalumas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Žmogus turi būti savarankiškas, ir jau anksčiau išbandęs gyvenimą toli nuo namų;
  • Didelis privalumas - dainavimo, šokių, vaidybos patirtis;

Įmonės pasiūlymai:

  • Suteikiama uniforma;
  • Nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas;

Programos kaina 600Lt.

Papildoma informacija

Vieta: Limassol / Kipras
Galioja iki: 2014-03-31