Kambarinė, naktinis portje, padavėja (s) ir administratorius (ė)

Darbai svetur

„Darbai svetur“ specializuojasi įdarbinimu užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Kipre, Graikijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Siūlome ilgalaikį ir sezoninį darbą. Labiausiai orientuojamės į viešbučių , restoranų personalo atranką. Turime specialias programas STUDENTAMS BEI MOKSLEIVIAMS, dirbame su prabangiais 4* ir 5* viešbučiais.
Taip pat teikiame mokesčių susigrąžinimo paslaugas dirbusiems užsienyje.

Darbo aprašymas:

Anglijoje (Hampshire) ilgalaikiam darbui reikalingas naktinis portje, kambarinė, padavėja ir administratorius(ė). Atlyginimas £6.19 per valandą. Siūlomos labai patogios darbo valandos - 5 dienų darbo savaitė, 8 val. per dieną. Už apgyvendinimą iš atlyginimo išskaičiuojama £170 per mėnesį, tačiau siūlomas nemokamas maitinimas darbo vietoje!

Jums nėra poreikio vežtis didelio kieko savų pinigų, nes už pragyvenimą nereikės susimokėti iš anksto, o bus išskaičiuojama iš Jau uždirbto Jūsų atlyginimo.

Reikalavimai kandidatui:

  • geros anglų k. žinios,
  • naktiniam portje pageidautina vadybinio darbo patirtis.

Kita informacija:
CV siųskite TIK anglų kalba, su nuotrauka visu ūgiu.
Prieš pasirašant sutartį darbdavys pageidauja interviu telefonu.

Įmonės pasiūlymai:

  • kontraktas su darbdaviu pasirašomas prieš išvykstant.
  • programos kaina 800Lt.

Kandidatuoti galite per Reziume.lt sistemą.

Papildoma informacija

Vieta: Hampshire / Jungtinė Karalystė
Galioja iki: 9/15/2013